Samsung Galaxy Watch6 Classic 47MM-Silver-Bluetooth - Clearance Model
QAR 1,699.00
Out of stock
SKU
B-MSSASR960NZSL
Note: This product has a 1 Month Warranty
| Product Name | Samsung Galaxy Watch6 Classic 47MM-Silver-Bluetooth - Clearance Model |
|---|---|
| Price | QAR 1,699.00 |
| Featured Attribute Grid | 47mm,Bluetooth |
| Order By Whatsapp | No |
| Category: | Open Box & Display Units |
| Brand: | Samsung |
| Color: | Silver |
| Body Size: | 47mm |
| Display Resolution: | 480 x 480 |
| Operating System: | Wear OS |
| Connectivity: | Bluetooth |
| Weight (g): | 59 g (47mm), 52 g (43mm) (2.08 oz) |
| Featured Attribute | 47mm,Bluetooth |
| Refurbished | Yes |
| Special Offer | No |
| New Arrival | No |
| Free Gift | No |
| Display Actual Price | Use config |
| Layout | No layout updates |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review