Russell Hobbs Indoor/Outdoor Grill RH22460 23246034001
QAR 699.00
Out of stock
SKU
B-ARURH5RH22460
The Russell Hobbs Indoor/Outdoor Grill RH22460 - 23246034001 is a versatile electric grill with removable non-stick plates for easy cleaning. It’s designed for both indoor and outdoor use, offers variable temperature control, and includes a drip tray to capture excess fat.
Note: This product is covered by a limited 3-month warranty.
No Related Posts
| Product Name | Russell Hobbs Indoor/Outdoor Grill RH22460 23246034001 |
|---|---|
| Price | QAR 699.00 |
| Featured Attribute Grid | 2400W,Grills |
| Order By Whatsapp | No |
| Category: | Open Box & Display Units |
| Brand: | Russell Hobbs |
| Product Type: | Grill |
| Color: | Black |
| Watts: | 2400W |
| Featured Attribute | 2400W,Grills |
| Refurbished | No |
| Special Offer | No |
| Display Actual Price | Use config |
| Layout | No layout updates |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review
Who Viewed This Also Viewed
-
Panasonic 2L Large Capacity Juicer MJ-CB800STZ, SilverSpecial Price QAR 489.00 Regular Price QAR 599.00 -
Russell Hobbs 3in1 Sandwich Maker, 3 Removable Plates, Waffle, Panini, Sandwich - SWM101Special Price QAR 99.00 Regular Price QAR 159.00 -
Russell Hobbs Desire Charcoal 2 in 1 Food Processor & Blender 900W Peak Power, Black - 27111Special Price QAR 149.00 Regular Price QAR 289.00 -
Panasonic 400W Blender Glass Jug - MX-EX1081WTZSpecial Price QAR 99.00 Regular Price QAR 189.00