Russell Hobbs Panini Grill & Griddle 17888
Special Price
QAR 198.00
Regular Price
QAR 258.00
Out of stock
SKU
B-ARURH5RH17888
This versatile appliance has three different functions – it can be used flat for a panini press; angled for a lean grill; or 180° for an open griddle. The non-stick coated plates are easy to clean too.
| Product Name | Russell Hobbs Panini Grill & Griddle 17888 |
|---|---|
| Price | QAR 258.00 |
| Featured Attribute Grid | 1800W,Grills |
| Order By Whatsapp | No |
| Department: | Home Appliances |
| Category: | Small Appliances |
| Product Type: | Grill |
| Color: | Stainless Steel |
| Watts: | 1800W |
| Features & Specifications: | |
| Featured Attribute | 1800W,Grills |
| Refurbished | Yes |
| Special Offer | No |
| Discount: | 20% and above |
| Display Actual Price | Use config |
| Layout | No layout updates |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review